Bizim Mekan Sohbet Odaları – Bensiz.Net

Bizim Mekan Sohbet

 

Bizim Mekan Sohbet Odaları Türkçe sohbetin döndüğü muhabbet odalarından herkese selam sevgi saygılar sunuyoruz. Değerli arkadaşlar burada bulunmanızın amacı sohbette daima bir aksiyon bir katılım yapmak amacıdır. Bunun aksini düşünmek Tabii ki doğru değildir. Birbirimize verdiğimiz değer neticesinde

bizim mekanda sohbet  ederken dikkat etmeniz gerekli. Bu hususları dikkat etmelisiniz. Usta veya profesyonel yeni sohbet’çiler şeklinde yapılan sohbetlere eski yeni sohbet’çiler diyoruz. Sohbete Tabii ki bizim doğamızda vardır bazen eğlenceli sohbet arkadaşlarımız sohbet ederken anlamadan bazı sözlere telaffuz edebilirler. Biz bunlara yetişkinler olarak bizim mekanda lütfen uyalım. Uymayanları ise tatlı dille birlikte uyarma ihtimalini göz önünde bulunduralım. Yetkili olmak yetişkin olmak bizim için ne kadar önemli ise bizim mekanda sizin içinde o kadar olması gerektiğini önemini duyuyoruz. Birbirimize daima anlayışı hoşgörülü sohbet içerisinde olalım sonunda hata yapabiliriz anlaşma olmaz ise de iletişimde zorluklar çekebiliriz. İnsan olmak demek bilgisayar veya Mobil telefonu olduğu için ekranda kimse yok anlamına gelmiyor. Klavye bunu yazıyor olabilir. Ama bunu akabinde arkasında bir insan olduğunu lütfen bizzat unutmayalım. İleriki zamanda bunu daha iyi anlayacak İleriki zamanda beraberlikten kuvvet doğar neticesinde ki birleşimi daha iyi tanıyacağımıza eminiz.

 

Sosyal Medyada Yanlış Sohbetler

 

Sosyal medyada Yanlış olan kişilerle Sohbet edilirken her hangi kötü sohbetlere karşı müdahale etmek tabikide bizler olan adminlerin görevidir değerli kullanıcılarımız. Bunun için User arkadaşlarımız Lütfen bu ortamda biraz dikkate almalıdır. Sükuneti sağlamak açısından gerginlikte var olan kişilere uymamaya Özen gösterelim. Şu anda gördüğünüz gibi ben makale yazar olarak sizlere hala makale sunumlarını devam etmekteyiz.. Bu sizin deneyim doğrultusunda iyi bir netice almak adına makaleleri her gün devam ettiğimiz sürece daima kazanacağımıza eminiz. Bizler ümit ediyoruz, sizlerin destekleri ile tabikide yalnız sohbet canlı sohbet olabilir , Görsel sohbet olabilir, yazılı sunum olabilir , sesli sohbetler daima olabilir. Bunlar kişilerin kişisel hakkıdır, bunlara kimse neden sesli konuşuyorsun veyahut da neden yazılı sunum yapıyorsun diye bir içerik içermezler. Bu kişisel hak olduğu için buna müdahale etmek olmamalıdır. Sevgiden yana ne var ise sizinle beraber kalmasını temenni eder iyi günler dileriz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 92 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Sedat

  Ocak 13, 2024 at 4:21 pm

  Çok güzel olmuş siteniz tasarımını çok begendim

  Cevapla
 2. Mys

  Ocak 16, 2024 at 3:18 pm

  cok güzel bir site olmus eline emeklerinize saglık.. basarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

turk sohbetmobil sohbet