MOBİL SİTELERİ – BENSİZ.NET MOBİL CHAT ODALARI

Mobil Siteleri

Mobil Siteleri chat sohbet odaları siteleri günün her anında online olan sohbet’ci ile dolar. Burada olan amaç bellidir. Çoğunluk olarak aynı ortamda olsak ta verilen izlenimler duyumlar farkındalık yaratır. Bizler burada olan amaç gayemiz deki oluşumu iyice dikkat almalıyız ki iletişimde olan diyaloglar birlikte neler yapılabilir bunu kavrama almalıyız .Mobil telefon ile daha iyi, daha güzele sahip olma amacı güden herkes birlik beraber düzene özen verirler. Özveri anlayışta eksik olan kişiler göz niteliğinde belirgin özelliğe sahipler. Agresif , olumsuz , sorunlu olan sohbet’ci olan arkadaş ortamı bazan sohbeti dar boğaz alanına sıkıştırır. Biz buna empati yapabiliriz.  Empati den kastımız , öyle olan sohbet’ci arkadaştan uzak durmak ve sohbetine karışmamak tır. Çünkü olumsuz bir sohbet anlayışını kimse sevmez ve istemez. Kişi negatiftir, Pozitif olmayan sohbet ci ile sohbet yapılmaz. İşte bu neden ile sizlere düşen gören mobil telefon veya bilgisayar donanımlı geliyor iseniz bugünü mutlu geçirmeniz için tavır düşünce tarzınıza dikkat edin.

 

Sanal Alemde Emek Verenler

 

Sanal alemde emek verenlere moralsiz’lik sohbet odasına asla vermeyin. Mobil telefon her ne kadar olsa dahi chat odalarından etkilenme olabiliyor. İnsanı duygular oluşumlar yaklaşımlar bu neden ile çokça önem arz ediyor. Değerli sohbet sakinleri , burada olmak veya olmamak değil http://www.Bensiz.Net  Mobil Sitelerinde gelinen noktadan ne aldık ne verdik bu çok önemlidir. Her saat online olmak meziyet ister. Ve sunucu sahipleri için online bir sohbet’ci veya yöneticisiyseniz olsun arkadaş daima sunucu sahibinin genellikle gözdesi olur. Sohbet sukunetini sağlayan üst düzey konumda ki kişiye şikayet öneri gibi düşüncelerinizi bizzat özel kanal yolu ile bilgilendirerek gerekli olan gerçekleri sunabilirsiniz.

Sunumda hata olabilir. Anlatımda iletişim ayrıcalığı olabilir. Telefon etmek elimizdedir. Umarız daha iyi bir alt yapı ile daha iyi günlere beraber ulaşacağız. Her sohbetin bir çıkışı vardır. Sohbet odaları alanından çıkmadan önce yeniden buluşma heyecanını sonraki günde bulmak umudunuz ile herkese iyi günler dileriz. Dost arkadaşlık yolunda daima kalıcı vefakar dostlar ile tanışmanıza ümidi ile hoşça ve dostça kalın sevgili dostlar..

Etiketler:

Bu yazı toplamda 79 kişi tarafından görüntülendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler