Tam Sohbet Chat Odaları – Bensiz.Net Sohbet – Chat Odaları

Tam Sohbet Chat

 

Tam Sohbet Chat Odaları olarak seviye sohbet dolu bir gün dileyerek sizlere tam bir sohbet nasıl olur Bunun akşamında sizlere bilgi birikim vermek istiyoruz. Sevgili arkadaşlar tam bir sohbet’ci demek geveze olunabilir sanal odalarda bu önemli bir kavramdır. Ama insanlar arasında iletişimde daima tam bir sohbet’ci olmuyor maalesef. Bazı insanlar genelde yazsa da bazı insanlar özelde sohbet etme sürdürdüğü için genelde tam bir sohbet’ci Terim’in deki içeriği tabi ki bulamaz. Çünkü sohbet genelinde sohbet edene bizler Tam sohbeti yapan arkadaş diyebiliriz. Bunun neticesinde ideal bir sohbet için genellikle insanların bir arada olduğunda sohbet ederek buna yazılı sohbet diyoruz.

 

Eğitim Alanında Sohbet

 

Eğitim alanında bizler bilgi birikim açısından bazen sohbet için neler yapılması gerektiğini bilmemekteyiz, Çünkü sohbete yeni katılan arkadaşlar bilgisiz vede tecrübesiz oluyorlar. Neyi nerede yapacaklarını komutlar nedir, bilgi nedir, işte bunları konuşarak Bilgi tazelemekteyiz.. Bunu hiç bir zaman yeni gelen arkadaşların bazısı bilemiyor. Bunu biz eski sohbet’çiler yeni gelen arkadaşlarımıza anlatarak izah edelim. Uzak Yakın demeden Gönül bağıyla birbirine bağlananlar gönülden sevenler ve yürekten bağlananlar diye bir içerik vardır.

Bu içeriği hepimize nasip olması dileğiyle herkese buradan sevgiler sunuyoruz. http://www.Bensiz.Net  Ailesi olarak milletçe bir arada olmak birlikte el ele daima kuvvet ve güç verir. Biz de ne kadar beraberlikten rahat ve huzurlu kendimizi hissediyor ise’k o açıdan daima kazançlı olduğumuz  Tabi’ki etkili bir şekilde devam eder etkisiz hale gelen kişilik nedir. Etkisiz demek iletişim bozukluğunda eski yeni insanlara vasfına girmektedir. Bu böyle sürer gider ve bu gibi diyaloglar’da etkileşim aracı olan sohbet içerikli konularda bizzat kişiler arasında bozukluğa iletişimsizliğe neden olur. Binlerce insanlar gelip geçiyor onlarca kişi gelip gidiyor aramızda olanlar ve olmayanlara buradan demek istiyoruz ki herkesin birbirine verdiği Sevgi belki olmayabilir saygı olmazsa olmaz bir kural olduğu için Saygı da kusur etmeye lütfen bizzat Özen göstererek günümüzü daima kazançlı bir hale getirelim. Buradan size selam Sevgi sunarak Herkese iyi günler…

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 97 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Coskun

  Ocak 16, 2024 at 3:20 pm

  gercekten harika bir tasarım olmus insallah basarıların devamını dilerim..

  Cevapla
 2. Sima

  Ocak 20, 2024 at 4:56 pm

  Emek vermek bu olsa gerek….

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler