YerliChat Sohbet Odaları – Bensiz.Net Sohbet

YerliChat Sohbet Odaları

 

YerliChat Sohbet Odaları yerli , yabancı Türk sohbet sakinlerinden oluşum sağladığını hepimiz bilmekteyiz. Bu nedenle yerli sohbet odaları veya yerli Chat odası demek bizler için kaçınılmaz olmaktadır. Değerli arkadaşlar sohbet ederken sohbet odalarında bazı arkadaşlarımız eski olduğu için Onlara yerli sohbet odası sakini derler. Nedeni de şudur. Yıllarını bu sunucuya vermiş olduğu açısından yerli konumu almaktadır. Bizlerde yerli olmak için yıllarımızı, emeklerimizi aynı sohbet odasına verelim. Bu yüzden eski olmak çok güzeldir. Çünkü insanın evi gibisi oluyor arkadaşları eski, dostları kalıcı olduğu gözlemlenmektedir.

Değer bilmek , değer almak çok önemli bir tutumdur. Böyle bir şekilde muhabbet devam eden sohbetin her gün muhabbet içerisinde geçse akışı sağlam olduğu için , YerliChat Sohbet odaları arasında öncü oluruz. Biz daima aranılan sohbet yeri olmaktayız bazen iletişimsizlik olabilir, Bunu kişi kendince doğrular. Aslında kişinin demediği. Açık bir gerçek olmaktadır.

 

Sohbet Odalarında Algı Yapmak

 

Sohbet odalarında Algı tarafı yaratılır, mesela algı nedir. Başka arkadaşlar açısından kişilere yanlış empoze ederek bu en fanalığın doğal itirafı bizler bu sohbete algı diyoruz. Algı yapmamak gerekmektedir insanları olduğu gibi kabul etmek , insanlara duruşuda sağlam olduğunu varsayarak, bu şekilde devam edin. İlgi, alaka, muhabbet, söz girişi günün konuları gündeme oturan bazı olaylar sohbet yerinde geçmektedir. Bu hikaye sanal alemde kişisel bir doğaçlama şeklinde kurgulanir. Bu kurgu sanal alem de kapsamlı şekilde ideal  geçilmektedir. Bu noktaya geldiğimizde sizlere şöyle söyleyelim. Bazı şeylere geç kalsak bile , aslında geç kalınmış sayılmaz.

Her gün bizlere önemli noktalar çıkar. Bu noktalar x bir konum olabilir. Nitekim bu bizlerin çözebilecegi bir konu yeridir. Yerlichat Sohbet odasında neler ile karşılaşıyoruz bunu kestirmek kolay değil sevgili arkadaşlar. Bazen iyi bir yer, iyi bir oluşum karşımıza çıkar. Bazen kritik bir an olur anlatmakla kalkmayız. Ama hep beraber açık oturum yaparak çözüm sürecine gidebiliriz. Değerli arkadaşlar. http://www.Bensiz.Net YerliChat Sohbet Odaları ailesi olarak biz sizlere sohbet makalesi sunumunda değer verip değer alabileceğimizi bildirirken herkese iyi günler dileriz..

Etiketler:

Bu yazı toplamda 69 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. Osman

    Ocak 16, 2024 at 1:29 pm

    Harika bir sohbet sitesi tanışma ve arkadaşlık ortamı bir site

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

turk sohbetmobil sohbet